אני מאמין

רבים מתייחסים לטיפול במגע כסוג של פינוק או מותרות, משהו שעושים בשביל הכיף, או כמשהו שנדרש ב"מצבי שבר" כשמתעוררת בעיה או כאב כלשהם.

ואכן רבים ממטופלי מגיעים אלי במטרה זו או כתוצאה מהתייחסות זו. 


אני מאמין שטיפול במגע הוא הרבה יותר מזה, הוא טיפול לכל דבר שיכול לשמש את המטופל לגדילה בכל הרמות, פיזית, בריאותית, רגשית, נפשית ורוחנית כאחד. 


לפי תפיסתי הטיפול הוא מסע, שבסדרת טיפולים ממוקדת, או כחלק משגרת החיים של המטופל, מביאה אותו לגדילה, התפתחות וריפוי אמיתי שמגיע מבפנים. 


מאחר שהגוף הוא ראי של הנפש, מתחים נפשיים, חסימות רגשיות, טראומות לא פתורות מן העבר, מצבים רגשיים אנרגטיים ונפשיים חוברים לגורמים חיצוניים כמו סוג ותנוחת העבודה, חוסר בתנועה, תזונה לקויה ועוד, ובאים לידי ביטוי בגוף, בתנוחה, בשרירים, בכאבים, בחסימות או מגבלות בתנועה. 
 
באמצעות הטיפול במגע, אני משתמש בעבודה על גוף המטופל בכדי לפנות ולטפל בכל אותם נושאים פנימיים.
 
למעשה, מאחר שהנפש הביאה את הגוף למצב של מחלה או כאב, אני משתמש בעבודה על הגוף כדי להזכיר לנפש מחדש את אפשרות הבחירה, בין המצב המכווץ והתקוע למצב המשוחרר והזורם. 


על פי רוב, אחרי טיפול המטופל מרגיש בהבדל, וההרגשה מלווה אותו למשך זמן מסוים. אולם רובינו, כתוצאה מקצב החיים, הלחץ של החיים, הרגלי ודפוסי ההתנהגות שלנו נשכח את ההרגשה הזו ושוב שרירים יתפסו, כאבים יחזרו ונצא מאיזון. 


בסדרה של טיפולים או בטיפולים תקופתיים אנו אט אט מבססים את ההרגשה של אחרי הטיפול ואת הבחירה באפשרות הזורמת והמאוזנת יותר. 


להבדיל מטיפולי עיסוי של ספא שבהם הכיף הוא המטרה, בטיפול שלי ההנאה היא רק אחת מתוצאות הטיפול. 


אחרי טיפול כזה רבים ממטופלי אמרו לי שלבוא אלי זה כמו ללכת לפסיכולוג רק הרבה יותר נעים.


מטופלים רבים שעברו סידרה של טיפולים או מטופלים אצלי באופן סדיר כתחזוקה מונעת, מדווחים על שינוי משמעותי באופן חוויתם את החיים והתנהלותם ביום-יום, בין אם אלו שינויים פיזיים כמו שיפור ביציבה, הפגת כאבים עלייה בחיוניות וכד' ובין עם אלו שינויים ברמה הרגשית רוחנית אנרגטית, כמו עליה בביטחון העצמי, שיפור בזרימה, רוגע ושלווה שמתמשכת מעבר לטיפול ומזכירה לגוף ולנפש שאפשר גם אחרת. 

ערן רוטשילד - נוגעים בנשמה

טיפולי מגע ומים, טנטרה, אינטימיות והכשרת מטפלים

 

ת.ד. 2053 רמות השבים, 459300

טלפון נייד: 052-6545353 ​

 

שעות פעילות:

א', ב', ד', ה', - 10:00 - 00:00

ג' - 17:00 - 00:00

ו'- 9:30 - 19:00

שלח

שם:

שדה חובה

Thank You!

The form has been successfully sent.

דוא"ל:

שדה חובה

טלפון: 

שדה חובה

הודעה: 

שדה חובה

ההודעה נשלחה

צרו קשר

ערן רוטשילד - נוגעים בנשמה