זוגיות מיניות יצירתיות יצריות והאהבה שביניהם

זוגיות טובה הפכה לקלישאה שחוקה ,לסיפור אגדה שפעם לפני הרבה שנים הייתה כזאת ,

עכשיו אנחנו בסיפור אחר.

 

נרחיב את נושא הזוגיות למערכות יחסים בכלל כי זוגיות היא רק צורה אחת מיני מערכות יחסים שאנחנו מנהלים בחיינו הבוגרים.

 

הכישורים היכולות והתכונות והצרכים לניהול מערכות יחסים טובות, מספקות, מעשירות ומעצימות הן זהות בכל תחום בו נבחר להתמקד.

 

ממפגש עם המון אנשים במערכות יחסים מגוונות מאוד, עסקיות, אישיות, חבריות, הוריות - למדנו כי היכולת הכי נדרשת היא כזאת שאינה נלמדת בשום מסגרת ואינה חלק מתוכנית חינוכית כזאת או אחרת בחברה שלנו.

 

היכולת הזאת נקראת יכולת "המשא ומתן" ברגע זה רבים מבינכם מצקצקים בלשונם ואף משמיעים בוז גלוי לאמירה הזאת, כי יש עשרות אם לא אלפי מסגרות המלמדות משא ומתן ואכן כך,

אך בכל פעם שאנן מלמדים את יכולות המשא ומתן במסגרת אוהבת של מערכות יחסים - אנו פוגשים את אותה אמירה : "משא ומתן" כאן?? באהבה לא עושים משא ומתן, לא לגיטימי, ברגש אין צורך במשא ומתן ועוד צורות שונות ומגוונות של המשפט הזה.

 

אז זהו שכן !!!

משא ומתן עושים עם אוהבים ולא רק עם אויבים, ובעיקר כדי שלא נהפוך לאויבים!

 

חשיבות המשא ומתן במסגרת אוהבת היא עצומה ומביאה את יכולות התקשורת הזוגית המילולית והלא מילולית לפסגות חדשות,

לרמת אינטימיות חדשה שמעצימה את האהבה. במקומות שאין אהבה להעצים היא מלמדת אותנו למצוא את התקשורת הבונה ,ונותנת משוב עם מה יש צורך להתמודד בזוגיות או במערכות היחסים ע"מ ליצור אינטימיות. 
ויש מקרים בהם נלמד דרך העבודה על הכישורים ויכולות התקשורת כי במערכת היחסים הזאת עשינו כל מה שניתן וסיומה בלתי נמנע.

 

לכשמגיע ארוע בלתי משמח זה אך בהרבה מקרים מחויב המציאות יכולות המשא ומתן שרכשנו לנו - יעמדו לצידנו וישרתו אותנו נאמנה גם בסיומה של מערכת היחסים ויותר בתחילתה של חדשה.

 

זוגות רבים שפגשנו מבלבלים בין מאבק כח בתוך הזוגיות לבין משא ומתן, וכאן המקום אולי לעמוד על ההבדל העוצמתי בין שני המצבים:

 

במאבק כח בזוגיות - תמיד תהיה ידו של מי מבני הזוג על התחתונה שלא כך הדבר ולא שאיפתנו במשא ומתן.
במשא ומתן בין אוהבים המטרה היא לאפשר לכל צד לקבל את הביטוי, הצרכים, ההעצמה שהוא/היא צריכים ויכולים לקבל כאני שלם בתוך הזוגיות מבלי לגרוע מאותה הזכות השמורה לבן/בת הזוג.
אמרנו זאת ותארנו מערכת יחסים של WIN & WIN , מערכת שבה הערך העליון הוא אין מפסידים רק מרוויחים, והטוב של האחד אינו נגרע או בא על חשבון האחר!

 

מציאת נקודת האיזון בין לתת ולקבל, בין אנחנו לאני בזוגיות היא מלאכה עדינה ומורכבת כי נקודה זו היא חמקנית בהיותה מטרה נעה ומשתנה! 

לכן המיקוד שלנו בנוגעים בנשמה הוא ללמד את הכישורים והיכולות לפגוש את נקודת האיזון כל פעם מחדש ככל שחיינו מתפתחים ומשתנים וגדלים כך תנוע אותה הנקודה ותשוב ותצא מאיזון לאורך חיי מערכת היחסים על מנת לשוב ולמצוא איזון מחודש.

 

הדבר דומה מאד ללדת תינוק - ישנה התכוונות והתכוננות וכל הרצונות הטובים, אולם אין אנו יודעים איך יראה הדבר בפועל עד שהוא נולד וחיינו יוצאים מהשיגרה ומהאיזון לעבר איזון חדש, אחר, שונה אך בלתי ניתן להשיב אחור!

 

בשפה העברית למילים ולאותיות יש משמעות חזקה, ניקח לדוגמה את המילה תינוק - כמטאפורה למשהו חדש שנולד בין אם זה עיסוק חדש, ספר חדש או כל דבר חדש אחר :

 

תינוק - ניתוק - תיקון

 

כדאי שיהיה באמת תינוק ולא עובר (מהשורש עובר ושב שעדיין אין לו ממשות) יש צורך לנתק את העובר מחבל הטבור - לתת לו לנשום עצמונית בעצמו ומרגע זה נולד דבר - והמטרה לשמה בא לעולם כל תינוק אמיתי או מטאפורי או כל תינוק בכל תחום שהוא - התכלית היא לשם תיקון .

 

שני דגשים יחודיים לנו בעבודתנו בנוגעים בנשמה בליווי זוגות ויחידים אל עבר עצמם:

היכולת שלנו ללמד, להזכיר ולהציף את הכישורים היחודיים הנדרשים ע"מ לייצר אינטימיות אותנטית חדשה מעצימה וגבוהה עם עצמנו ובנות/בני זוגנו.

והיכולת ללמד ולהציף ולהדגיש את התהליך ליצירת מציאות חדשה, רצויה ומותאמת למי שאנחנו היום במטרה לחיות את האני המאושר והאותנטי ולחוות אינטימיות בכל גווניה: אינטימיות מינית, זוגית שביטויה אהבה לי, לך, לנו.

ואת כל זאת אנחנו עושים בנוגעים בנשמה במגע ובאהבה, במגע פיזי ובמגע מילולי, בשיחה סמויה וגלויה, ובתהליך שבנוי לפי צרכיו, מידותיו ותשוקותיו של מי שבא בשערינו.

 

יש מי שידרש להציף באופן פיזי את רגשותיו בבריכה המחוממת שלנו, יש מי שיבקש לפגוש את מיניותו בצורה מחודשת במפגשים זוגיים או פרטניים, ויש מי שיבקש לחוות את עצמם מתענגים על מיניותם כעונג בפני עצמו או כשער לתחילתו של מסע זוגי לעבר אינטימיות חדשה והעצמה זוגית!

ערן רוטשילד - נוגעים בנשמה

טיפולי מגע ומים, טנטרה, אינטימיות והכשרת מטפלים

 

ת.ד. 2053 רמות השבים, 459300

טלפון נייד: 052-6545353 ​

 

שעות פעילות:

א', ב', ד', ה', - 10:00 - 00:00

ג' - 17:00 - 00:00

ו'- 9:30 - 19:00

שלח

שם:

שדה חובה

Thank You!

The form has been successfully sent.

דוא"ל:

שדה חובה

טלפון: 

שדה חובה

הודעה: 

שדה חובה

ההודעה נשלחה

צרו קשר

ערן רוטשילד - נוגעים בנשמה